OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

24.09.2023.

 

 1. Kancelaria parafialna czynna w piątek po mszy wieczornej. 
 2. W kalendarzu liturgicznym: w czwartek św. Wacława w piątek uroczystość św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę św. Hieronima
 3. W piątek w ramach festiwalu młodych organistów w kościele parafialnym będzie koncert po mszy o godz. 18.30. Serdecznie zapraszam i proszę bardzo, żeby nie było pustych ławek. Zagra młody organista pan Dominik Kapinos z Mielca. 
 4. W sobotę msza odpustowa ku czci św. Michała w Krzyżowej o godz. 17.30 – niech nikogo nie zabraknie. Kazanie wygłosi i mszę odprawi ks. Łukasz Kowalczuk. 
 5. Za tydzień na mszy o godz. 12.00 w Grodziszczu pierwsze spotkanie dla rodziców i dzieci klasy 3, którzy w tym roku będą się przygotowywać do pierwszego w swym życiu przyjęcia Jezusa w Komunii Świętej i do pierwszej spowiedzi. Będzie także poświęcenie różańców. Komunia będzie jak zwykle w ostatnią niedziele maja o godz. 13.00. 
 6. W przyszła niedzielę zmiana tajemnic w Różach Różańcowych i adoracja Najświętszego Sakramentu po każdej mszy prócz mszy o 12.00. 
 7. O sprawach remontowych i konserwatorskich poinformuje za tydzień.
 8. Dziś w Boleścinie zbiórka ofiar do puszek na wymianę ogrodzenia wokół cmentarza w Boleścinie.
 9. Bardzo proszę kolejne rodziny o sprzątanie kościoła parafialnego. 
 10. Jest już księga intencji na 2024 rok – intencje będę przyjmował w środę po mszy w Boleścinie i w czwartek po mszy w Grodziszczu. 
 • Podziękowania Misjonarzom i wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu i przeżyciu Misji Świętych 2023 roku.