OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

29 TYDZIEŃ ZWYKŁY

                                        17.10.2021

 

  1. Kancelaria parafialna czynna w piątek po mszy św. wieczornej.
  2. Serdecznie zapraszam na nabożeństwa różańcowe. Odprawiane są od poniedziałku do piątku. W kościele parafialnym o g. 17.30, natomiast w Boleścinie, Krzyżowej i Krzczonowie o g. 17.00. OBOWIĄZKOWO - 10 razy - mają brać udział w różańcu dzieci komunijne (klasa 3) i kandydaci do bierzmowania (klasa VI, VII i VIII).
  3. Dziękuje wszystkim, którzy tak licznie wzięli udział w ostatnim, tegorocznym nabożeństwie fatimskim oraz procesji światła a także paniom: Krystynie Karbowiak i Justynie Czerkawskiej za całoroczne dekoracje kwiatowe.
  4. Serdecznie dziękuje tym, którzy wspierają dzieło remontowe kościoła parafialnego poprzez indywidualne ofiary i wpłaty na konto parafialne.
  5. Ofiary składane do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia przelałem na konto fundacji.
  6. Na bocznych ołtarzach wyłożone są karty wypominkowe. Proszę oddzielać imiona męskie od żeńskich, tak jak to jest zasugerowane na wydruku. Zachęcam do praktykowania tej pięknej modlitwy za zmarłych i uczenia jej młodych pokoleń. 
  7. Na początku listopada będzie dostępny nasz nowy kalendarz parafialny na 2022 rok. Tym razem na każdy miesiąc będzie oddzielne zdjęcie naszych 4 kościołów w różnych porach roku. Dziękuje Panu Grzegorzowi Fąfara za pomoc w przygotowaniu tego kalendarza. Ofiary z kalendarza przeznaczone będą na pokrycie odnowienia zabytkowych świeczników i kielichów mszalnych do naszych kościołów. 
  8. W przyszłą niedzielę w Boleścinie zbiórka ofiar do puszek na fundusz remontowy kościoła. 26.09. do puszek zebrano 1390 zł. Dziękuje ofiarodawcom. 
  9. W kalendarzu liturgicznym: 

- w poniedziałek św. Łukasza Ap i Ew. 

- w piątek św. Jana Pawła II