III TYDZIEŃ ZWYKŁY

23.01.2022

1. Kancelaria parafialna czynna w piątek po mszy św. wieczornej.
  2. W liturgii wspominamy: we wtorek święto Nawrócenia św. Pawła, w środę św. Tymoteusza i Tytusa, w piĻątek św. Tomasza z Akwinu.
  3. W przyszłą niedzielę w Grodziszczu na mszy o godz. 12.00 będzie poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii i Spowiedzi z racji święta Matki Bożej Gromnicznej.
  4. Serdecznie dziękuje ze wszystkie wpłaty na konto parafii. Dobrze by było w tytule przelewu zaznaczyć na jaki cel jest przelew. Czy jest to wpłata po 10 zł za miesiąc, czyli rocznie 120 zł, czy może są to wpłaty na remont. Będzie łatwiej dysponować tymi środkami.
  5. Spotkanie dla organistów naszej diecezji będzie w sobotę 5 marca tego roku.
  6. Dzień skupienia dla szafarzy Komunii Świętej odbędzie się w Strzegomiu dnia 12 marca w sobotę.
  7. Od 1 lutego msze wieczorne o godz. 18.00. W Krzyżowej w sobotę o 17.00.