OGŁOSZENIA  PARAFIALNE (16.12.2018r.)

1. W kalendarzu liturgicznym: dziś niedziela gaudete, czyli radości.
  2. Kancelaria parafialna czynna w piątek po Mszy wieczornej
  3. Można zaopatrzyć się w kalendarze parafialne na 2019 rok. Kalendarz jest bezcenny – a składane ofiary są cegiełką na remont dachu.
  4. Można zgłaszać chorych do spowiedzi i Komunii na święta. Chorych z Panem Bogiem odwiedzę w piątek od godziny 10.00. W kolejności Krzczonów, Boleścin, Krzyżowa i Grodziszcze.
  5. W ubiegłą niedzielę na Kościół na Wschodzie było 630 zł
  6. Serdecznie dziękuję rodzinom: Halina i Antoni Stelmach, Wożniak Dionizja, David i Dorota Ferreira - Sosnowski oraz Krystyna Bobowska za podjęcie opieki nad kościołem parafialnym. Na kolejne tygodnie proszę o to rodziny: Danuta i Henryk Szeremeta, Wanda i Józef Michałek, Sylwia i Adam Bakun oraz Apolonia i Władysław Mitek
  7. Dziękuję wszystkim za życzenia i kartki świąteczne nadesłane na parafię, zwłaszcza Różom Różańcowym.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy o g. 8.00 harcerze przekażą Betlejemskie Światło Pokoju – można przynieść małe lampiony aby to światło zanieść do swych domów.

OGŁOSZENIA  PARAFIALNE (09.12.2018r.)

1. W kalendarzu liturgicznym: w czwartek św. Łucji, w piątek św. Jana od Krzyża, przyszła niedziela to niedziela gaudete, czyli radości.
  2. Kancelaria parafialna czynna w piątek po Mszy wieczornej
  4. Dziś zbiórka ofiar do puszek na Kościół na Wschodzie
  5. Zapraszam na roraty. W Boleścinie w poniedziałki i w środy, w Krzczonowie we wtorki a w Grodziszczu w czwartki i w piątki na 17.00. Wozimy dzieci na różne zajęcia możemy je też przywozić na roraty – tym bardziej, ze dzieci na roratach jest mało. Na tegoroczne roraty jest specjalnie napisana piosenka Magdy Anioł – można ją odsłuchać na stronie naszej parafii.
  6. Są do nabycia świece na stół wigilijny – małe po 5 zł.
  7. We wtorek pani konserwator podpisała odbiór dachu – zatem przechodzimy do drugiego etapu remontu wieży, przedsionka i strychu kościoła.
  8. W sobotę 15 grudnia będzie u nas spowiedź adwentowa.

Od 9.oo – 9.30 Grodziszcze

Od 10.00  - Krzyżowa i Krzczonów

Od 16.oo – 16.30 – Boleścin

Od 17.15 -17.45 – Grodziszcze

1. Serdecznie dziękuję rodzinom: Halina i Antoni Stelmach, Wożniak Dionizja, David i Dorota Fereirra - Sosnowski oraz Krystyna Bobowska za podjęcie opieki nad kościołem – zwłaszcza za sprzątanie po gazowaniu.