18.04.2021

1. Kancelaria parafialna czynna w piątek o 18.3o
  2. Dziś z okazji Biblijnej Niedzieli przy wyjściu z kościoła przygotowane są cytaty z Pisma Świętego, które można wziąć do przeczytania w domu.
  3. W kalendarzu liturgicznym w piątek Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msza w Grodziszczu o 18.00, proszę ministrantów o pełną asystę do liturgii.
  4. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza, w sposób szczególny modlimy się o nowe powołania do kapłaństwa.
  5. Serdecznie dziękuje za ofiary wpłacane na konto parafii.
  6. Zapraszamy narzeczonych, planujących zawarcie sakramentu małżeństwa oraz pary, chcące bliżej się poznać, na 9 spotkań prowadzonych metodą warsztatową. Spotkania będą się odbywać w salce przy parafii katedralnej w Świdnicy (plac Jana Pawła II 2-3) przez 9 kolejnych wtorków od 4 maja do 29 czerwca 2021r. w godz. 19:00 - ok 22:00. W razie niemożności przeprowadzenia spotkań w formie stacjonarnej (ze względu na ograniczenia epidemiczne) - odbędą się one w formie online.
  7. Przypominam, że osoby pragnące przyjąć Ciało Pańskie na rękę winni ustawić się w procesji komunijnej jako pierwsi.